Naast onze standaard barbecue arrangementen hebben wij ook voor u twee speciale barbecue concepten in het assortiment. Maak van uw barbecue feest iets bijzonders.
Met onze Smoker of onze Monolith barbecue kunnen we andere gerechten en producten maken. De manier van bakken en het gebruik van houtskool of hout geven een speciale smaak aan de producten.
Voor grote partijen hebben wij onze originele smoker. Deze trailer van 5 meter lengte is uitermate geschikt voor grote partijen. In de vuurbox wordt een vuur gestookt van gedroogd hout. De hitte en de rook geven de producten een heerlijke specifieke smaak. Door de grootte is hij ook geschikt om bijvoorbeeld een speenvarken op te bereiden. Onze barbecue professionals helpen u op weg om van uw feest een succes te maken.
Voor kleinere partijen hebben wij de beschikking over monolith barbecues. We hebben twee maten geschikt van tot 20 en tot 60 personen.
De monolith barbecues worden gestookt op houtskool. Dit geeft het vlees een heerlijke smaak. Door het gesloten systeem kan er op lagere temperaturen gegrild worden waardoor de smaken optimaal bewaard blijven.
Voor onze gesloten barbecue of smoker hebben wij mooie arrangementen samengesteld. Het werken met de smoker of de monolith verreist wat speciale vaardigheden. Wij kijken graag met u naar een mogelijkheid om van uw partij een groot succes te maken.
Voor deze barbecues rekenen wij een vaste prijs voor gebruik. Hij wordt dan ook bij u gebracht in de regio Katwijk. Het gebruik van de Monolith of Smoker verreist wel wat vaardigheden, wij leveren hier in overleg een bbq professonial bij voor € 32,00 per uur.
Monolith groot inclusief houtskool, halen-brengen en schoonmaken € 75,00
Monolith middel inclusief houtskool, halen-brengen en schoonmaken € 55,00
Smoker inclusief hout, halen-brengen en schoonmaken € 200,00
(vanaf 40 personen)
Broodje Black Angus burger, briochbroodje met mooie burger
---
Biefstuk spies geserveerd met risotto
of
Lauw warm gerookte zalm op een bedje van sla
---
Gemarineerde Kipdijspies geserveerd met pasta-pestosalade
---
Flat Ironsteak met gebakken aardappeltjes
of
Côte de boeuff met gebakken aardappeltjes
---
Kippendij spies met pindasaus en gebakken uitjes
Broodbuffet vers afgebakken brood met aioli, kruidenboter en tapenade
Prijs per persoon € 27,50
Als aanvulling kan er nog een dessert geleverd worden, gegrilde ananas of kleine appeltaartjes met vanille ijs.
Per persoon € 4,50
(barbecue professional € 32,00 per uur)
(vanaf 40 personen)
Broodje hamburger, briochbroodje met mooie hamburger
Broodje Pulled Pork langzaam gegaard varkens vlees met barbecue saus
Gegrilde Spare Ribs
Malse kip dij spiesjes
Buffet met diverse salades, breekbrood en smeersels
Prijs per persoon € 18,00, eventueel nog uit te breiden met bijvoorbeeld een biefstukspies
Tijdens de barbecue worden de broodjes met Pulled Pork en de broodjes hamburger voor u bereid en uitgeserveerd. De rest wordt door het barbecue specialisten gegrild en op de buffet tafel in een rechaud gezet dat alles warm blijft. (barbecue professional € 32,00 per uur)